Våra medarbetare

Du kan kalla oss rekryterare eller rådgivare. Utmanande, innovativa eller lite jobbiga. Det spelar ingen roll. Att vi säkerställer att ni har den kompetensen ni behöver är det som spelar roll.

Malin Siegfelt
Seniorkonsult, Partner
LinkedIn
073-655­ 09­ 23
malin.siegfelt@talentia.se

Malin är Partner och arbetar med rådgivning & rekrytering inom Samhällsbyggnad. Hon är också Sub Lead i Intersearch globala arbetsgrupp Industry.
Johanna Friman
Researcher
LinkedIn
08-52248900
research@talentia.se

Researcher @ Talentia
Matilde Jägerstig
Researcher
Maria Lillesand
Konsult
Philip Fransson
Researcher
Rana Barghouth
Projektledare
Sara Åleberg
Researcher
LinkedIn
073-9530840
sara.aleberg@talentia.se

Researcher @ Talentia
Klas Karlsson
Grundare, CEO
LinkedIn
070-731 44 89
klas.karlsson@talentia.se

Grundare och CEO @ Talentia
Freja Oldeen
Senior Researcher
LinkedIn
0763 488195
freja@talentia.se

Lorem ipsum is placeholder text commonly used in the graphic, print, and publishing industries for previewing layouts and visual mockups.
Elias Rosell 
Senior Researcher
LinkedIn
0704 989750
elias.rosell@talentia.se

Senior Researcher @ Talentia
Rita Blomstersjö
Researcher
LinkedIn
+46 8 522 489 00
research@talentia.se

Rita är Researcher och arbetar med rekryteringar inom Samhällsbyggnad.
Emilie Hartlev
Researcher
LinkedIn
+46 8 522 489 00
research@talentia.se

Emilie är Researcher och arbetar med rekryteringar inom Tech, Finans och Samhällsbyggnad.
Geraldine von Celsing
Seniorkonsult, Partner
Mio Takahashi
Konsult
LinkedIn
070-774 89 07
mio@talentia.se

Konsult @ Talentia
Kamilla Envall
Senior Researcher
LinkedIn
073-710 00 88
kamilla.envall@talentia.se

Senior Researcher @ Talentia

Vill du bli en del
av vårt team?

Karriär på Talentia